Hakkımızda

Kismetwalk Tekstil faaliyetlerini Türkiye'de sürdüren İngiliz ve Türk ortaklığı ile kurulu ev tekstili ihracatı yapan bir firmadır. Çok makul fiyatlar ile yüksek kaliteli ürün sunarak bütün Dünya'ya ev tekstili ihracatı yapmaktadır. İhracat yapılan ülkelerden bazıları İngiltere, Almanya, Fransa, İsveç, Avusturya, İsviçre, Portekiz, Yunanistan, Romanya, İtalya, Danimarka, İskoçya, Polonya, Macaristan, İsrail, Avusturalya ve ABD'dir.

Kismetwalk Tekstil'in ürettigi ve ihrac ettigi genel ürünler Havlu, Bornoz, Nevresim setleri, Yatak örtüsü, Çarsaf, Otel terligi, Masa örtüsü ve bu ürünlerin ihrac fazlalarıdır.

Ticari geçmişimiz ve çalışma azmimizle en kiısa zamanda hakettiğimiz yere geleceğimizi biliyoruz ve en uygun fiyat, en yüksek kalite, en hızlı üretim ve en iyi servis politikası ile ismimizi yukarılara taşımak için çok çalışıyoruz.
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Ürünler   |   İletişim Copyright © 2007
Kismetwalk tekstil
friendlink: wholesale jerseys hogan outlet tods shoes nike store north face outlet ugg uk tods sale sheepskin footwear asics running sneakers tory burch handbags> moncler it spyder ski clothes peak performance shop columbia sale herve leger gowns ugg boots store supra sale babyliss hair birkenstock chi straightener bose headphones jimmy choo wedding babyliss straighteners babyliss supra footwear onitsuka tiger sheepskin booties womens winter boots